- Urodzinnik
- Imieniny
- lipiec
- 22 lipca
Kto ma imieniny 22 lipca?
22 lipca imieniny obchodzą Bolesław, Bolesława, Lena i Magdalena.
Imię z kilkoma datami ma jedną główną, tę, w którą świętuje się najczęściej. Kliknij imię, żeby zobaczyć wszystkie jego daty.
- Do najbliższych imieninco roku 22 lipca
- Imion tego dnia4
- Znak zodiakuRak
Życzenia imieninowe dla Bolesławy
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin, Bolesławo! Życzę Ci siły do realizacji planów, spokoju w ważnych chwilach i radości z każdego sukcesu. Niech nigdy nie zabraknie Ci bliskości, życzliwości oraz czasu na to, co naprawdę kochasz.
Z okazji imienin życzę Ci, Bolesławo, dużo zdrowia, spokoju i niekończących się powodów do radości. Niech wokół Ciebie zawsze będą ludzie, na których możesz liczyć. Oby każdy kolejny dzień przybliżał Cię do spełnienia marzeń.
Samych radosnych chwil i dużo uśmiechu w dniu imienin, Bolesławo! Niech wokół Ciebie zawsze będą ludzie, którzy dobrze Ci życzą.
Pytania o imieniny 22 lipca
Kto ma imieniny 22 lipca?
22 lipca imieniny obchodzą Bolesław, Bolesława, Lena i Magdalena. Bolesław świętuje najczęściej 19 sierpnia, 22 lipca to jedna z 2 dat tego imienia. Dla imienia Bolesława to data główna. Lena świętuje najczęściej 18 sierpnia, 22 lipca to jedna z 7 dat tego imienia. Dla imienia Magdalena to data główna.
Kto ma imieniny 23 lipca, a kto miał 21 lipca?
Jak złożyć życzenia na imieniny 22 lipca?
Krótko i osobiście: imię w wołaczu („Bolesławo”), jedno zdanie o tej osobie i jedno życzenie na najbliższy rok. Trzy gotowe teksty są wyżej, osobiste ułoży Urodzinnik z Twoich notatek.
Jaki znak zodiaku ma osoba urodzona 22 lipca?
Rak. Ten znak obejmuje daty od 21 czerwca do 22 lipca.
Kto ma imieniny dzisiaj?
Imiona bieżącego dnia są na stronie kto ma imieniny dzisiaj, a następnego na jutro.
Jak nie zapomnieć o imieninach 22 lipca za rok?
Dodaj tę osobę w Urodzinniku raz. Przypomnienie przyjdzie co roku, z takim wyprzedzeniem, jakie ustawisz, także o urodzinach i rocznicach, a w dniu dostaniesz życzenia gotowe do wysłania.
Znasz Bolesławy? Za rok nie musisz pamiętać sam.
Przypomnienie miesiąc, tydzień albo dzień wcześniej, jak wolisz. Imieniny, urodziny i rocznice w jednym miejscu, dla tylu osób, ilu chcesz.
Za darmo na iOS i Androida.